8 Şubat 2014 Cumartesi

Samsung Note 3'ü Tanıtmaya Çalıştım


Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere dilimiz döndüğünce Samsung Galaxy Note 3 telefonunu tanıtmaya, elimizden geldiğince faydalı olmaya gayret edeceğiz. Aslına bakarsanız bir bayan için çok efektif bir telefon değil Samsung Galaxy Note 3. Ebat olarak bayanların kullanımına çok uygun olduğu söylenemez. Ancak biz gibi internette sürekli işi olan, blog yazan, işlerinin büyük kısmını e-posta aracılığıyla halleden bayanlar için biçilmiş kaftan. 

Bir çok yenilik geldi Samsung Galaxy Note 3’ e. İşlemci hızı yükseldi, ekranda iyileştirmeler yapıldı. Note 2 ye bakarak 0,2 inc’ lik bir gelişme söz konusu. Ergonomik bir yapı sunmuş Samsung bu telefonda. Özellikle şahsen çok beğendiğim bir özellik arka kapak kısmının deri ile kaplanması. Deri seven bayanlar çok memnun kalacak :) Telefonda en sevdiğim özelliklerden bir diğeri de “Akıllı Not-Action Memo” olayı. Anında not almanız gereken şeyleri hemen kalemi çıkartarak ekrana yazıyor ve saklanmasını sağlayabiliyorsunuz. 

Fotoğraf konusunda çok beklentili olmayın. Ancak mevcut hali bizlere yetecek seviyede. Bloga fotoğraf çekip koymak Samsung Galaxy Note 3 ile mümkün arkadaşlar. Blogger bayan arkadaşlar bunu da bir kenara olumlu not olarak düşebilir.Pil ömrü konusunda klasik akıllı telefon batarya süresinden nispeten biraz daha uzun dayandığı söylenebilir. Ancak klasik tabirle şunu söylemek mümkün. “Akıllı telefon mu aldık, yoksa priz kenarından loca mı kiraladık bilemiyorum.”Samsung Galaxy Note 3 için bizlerin anlayacağı şekilde yapabileceğim yorumlar bu şekilde. Ben çok memnunum. Sık sık akıllı telefon değiştirmek için eşinin başını yiyen birisi olarak Samsung Galaxy Note 3 de bir süre sabit kalıp eşimi rahat bırakmayı düşünüyorum. O da zaten bu umutla bu telefona sahip olmamı sağladı.


1 şubat 2014 sonrasında artık telefonları taksitle alabilmek için tek adres GSM operatörlerinin mağazaları olacak. Turkcell'in avantajlı tarife paketlerinin üzerine, kredi kartı limitinizi doldurmadan, faturanıza yansıyan 24 ay vadeli ödemelerle  telefon almak, en az telefonun taşıdığı özellikler kadar önemli diye düşünüyorum.Hiç yorum yok: